E-shop vespamorava.cz

Akce a slevy

Vespa Primavera

Vespa Primavera

Vespa Primavera 50

Vespa Primavera 50

Vespa Primavera 125

Vespa Primavera 125

Novinka nahrazuje dosavadní řadu LX a technologicky vychází z loni uvedeného exkluzivního modelu 946. Ostatně zejména z profilu je patrná i jistá designová návaznost na 946, což se projevuje zejména na linii přední kapoty, podlahy a podsedlové části. Lehkou změnu doznala také 11“ litá kola. Podsedlový prostor se zvýšil o víc než dva litry na slušných 16,6 litrů. Došlo k přepracování rámu, který by měl být nově tužší, přičemž i motor je lépe uchycen tak, aby produkoval ještě méně vibrací.

Největší novinka koncernu PIAGGIO Group pro rok 2014.

Po fenomenální Vespě 946 představené loni, přichází letos Piaggio s nástupcem modelu LX, s nímž se současně vrací k velmi úspěšné historii značky.

První model Primavera byl představen v roce 1968 a rychle dosáhl fenomenálního úspěchu po celém světě. Celkově se prodalo několik milionů kusů tohoto modelu.

Nová Primavera nahrazuje stávající model LX a představuje výraznou inovaci, a to i díky zkušenostem z projektu 946. Částečně přebírá některé linie 946 a nabízí novou úroveň komfortu, technických inovací a jízdních vlastností:

  • nepatrně větší rozměry
  • podsedlový prostor zvětšený z 14,3 na 16,6 ltr.
  • LED diodová technologie u směrových ukazatelů včetně denního osvětlení
  • nové uchycení motoru pro snížený přenos vibrací do tužší karoserie
  • inovované zavěšení předního kola
  • snížená spotřeba