E-shop vespamorava.cz

Akce a slevy

Zimní pneu SNOWTEX


Prodej pneu

S pneumatikou Heidenau Snowtex se už nebudete muset bát jezdit ani za špatného počasí nebo na sněhu. Přesvědčte se sami.
Nově vyvynuté patentované pneu Heidenau snowtex se vyrábí se vzorky K58 ,K59 ,K62 ,K66. Heidenau snowtex se směsí siliky a směsí speciálních vláken jsou momntálně nejlepším kompromisem mezi užitnou hodnotou a bezpečností.Nejsou nejlevnější a jejich životnost není to ,co by jim dělalo reklamu. To co najdete u těchto pneu ,je bezpečnost ,které oceníte až v kritických situacích ,a to považuji to nejdůležitější. Komu někdy ujelo kolo když to nechtěl ,určitě ví o čem je řeč.
Pneu snowtex jsou vyrobeny pro chladné ,až velmi chladné počasí okolo bodu mrazu a nabízí až o 30% lepší ůčinek přilnavosti ,než běžné pneu které každodenně používáme.I přes to ,že se tato pneu bude montovat jen na pár měsíců v roce ,určitě se vyplatí .Musím Vás také upozornit ,že je dobré je také zavčas přezout zpátky , protože na teplém povrchu se vám vzorek bude strácet před očima. Každopádně všem Heidenau snowtex dopručujeme hlavně do chladného počasí na kluzký povrch a sníh.

Pro Vaši Vespu se vyrábí rozměry 100/80-10 , 120/70-10 , 110/70-11 , 120/70-12 , 130/70-12
Všechny výše uvedené pneu se snažíme mít stále skladem za nejlepší možné ceny.pneu Heidanu pneu Heidanu
K 58 K 59
pneu Heidanu pneu Heidanu
K 62 K 66