• Váš nákupní košík je prázdný!

i-Ride


Syntetická technologie  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:...
Syntetická technologie  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:Vysoká ochrana proti opotřebeníZaručená ochrana všech pohyblivých dílůVynikající  čistící a dispergantní schopnost..
295 Kč
Na bázi minerálního oleje  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnos...
Na bázi minerálního oleje  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:Vysoká teplotní a oxidační stabilita, stabilita proti střihuVynikající  čistící a dispergantní schopnostSnížené usazování kalů a laku i tvorba zbytkůDoporučeno i pro sportovní ..
295 Kč
Syntetická technologie  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:...
Syntetická technologie  - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:Zaručeně dlouhá životnostVysoká ochrana proti opotřebeníNízká produkce CO2Doporučeno i pro cestovní motocykly..
250 Kč
Na bázi minerálního oleje - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:Vys...
Na bázi minerálního oleje - API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti:Vysoká odolnost proti zatíženíDoporučen i pro víceventilové motoryZaručená ochrana motoru a dlouhá životnost..
250 Kč
Top syntetický olej -  JASO FC/FD, Husqvarna, ISO L-EGDVl...
Top syntetický olej -  JASO FC/FD, Husqvarna, ISO L-EGDVlastnosti:Nízká kouřivostNízký sklon k vytváření zbytků a usazeninSpeciálně vhodné pro pro vysoce moderní katalyzátorySnížená výkonnová ztrátaMaximální ochrana proti oděru..
295 Kč
Na bázi minerálního oleje  -  API SL, JASO MA, MA2Vl...
Na bázi minerálního oleje  -  API SL, JASO MA, MA2Vlastnosti :Vysoká čisticí schopnost za extrémních podmínek nasazeníDlouhodobá ochrana převodovky..
250 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 11 (celkem stran 2)