Piaggio Liberty S 125 ABS

Piaggio Liberty S 125 ABS je nejžádanější verzí v modelové řadě Liberty. Tento skútr se vyznačuje odvážnými barvami s výběrem odstínů matně červená (Rosso Opaco) a šedá (Grigio Titanio Opaco). Obě barvy vytvářejí okouzlující kontrast s černými koly s diamantem broušenými okraji ráfků, černý lakováním nosiče zavazadel, tepelného štítu a zrcátek, jakož i s červeně prošívaným sedlem. Díky tomuto vzhledu není náhoda, že je verze S atraktivní především pro mladší jezdce.
Vzhled je bezesporu důležitý, ale ani výkonová stránka nebyla zanedbána, se zvláštní pozorností věnovanou motoru, aniž by se to dotklo komfortu jezdce. Vzduchem chlazený tříventilový jednoválec Euro 4 profituje z technologie i-get (Italian Green Experience Technology) a elektronicky řízeného vstřikování paliva. Jednoduše řečeno to znamená vynikající výkonové parametry, nízkou spotřebu paliva a minimální nároky na údržbu. Skútr je vybaven 14“ kolem vzadu a 16“ kolem vpředu a jeho moderní odpružení je účinné dokonce i na nejvíce nerovných silnicích, zatímco brzdová soustava s přední kolo standardně s ABS kombinuje přední kotoučovou brzdu s průměrem 240 mm a zadní bubnovou brzdu.
Z praktického hlediska zahrnuje výbava velkorysé odkládací prostory s jednou schránkou v zadní stěně štítu a druhou schránkou pod sedlem, která je dostatečně velká pro uložení integrální přílby.

Piaggio Liberty S 125 ABS

CENA

dle aktuálního ceníku

BAREVNÁ PROVEDENÍ

Motor

Čtyřdobý jedenoválec i-get

Výkon

8 kW při 7.500 ot/min

Příprava paliva

Elektronicky řízené vstřikování

Startér

Elektrický

Emisní norma

Euro 4

Objem

124 ccm

Kroutící moment

10,7 N.m při 6000 min-1

Chlazení

Vzduch

Spotřrba

2.5l/100km

Vrtání x zdvih

52mm / 58,6mm

Ventilový rozvod

OHC se třemi ventily

Mazání

Oil with wet sump

Emise CO2

61g/km

Mám zájem vyzkoušet si uvedený model


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Vyzkoušet model:
  Souhlasím se zpracováním údajů a chci být kontaktován/a.