Piaggio New Beverly

ZVOL SPORTOVNOST

Beverly S se chlubí svým sportovním, drsným charakterem, designovými liniemi a stylistickými detaily, které svědčí o jejím rozverném duchu. Palivová nádrž je umístěna v tunelu, pro větší výkon a hbitost, aby stejně jako u motocyklu zprostředkovala pocit rovnováhy.

Nasedneš a svět je tvůj

Nová Beverly ztělesňuje stále dynamičtější přístup. S čistými, rozhodnými liniemi a detaily, které zdůrazňují její drsný charakter podobný motocyklu.

CHYTRÁ TECHNOLOGIE

Inteligentní technologie transformuje interakci se skútrem a zjednodušuje život pomocí funkcí, jako je Bike Finder. Užitečná funkce, když se snažíš najít skútr na přeplněném parkovišti. Jednoduše stiskneš ovladač a okamžitě se rozezní zvukový signal spolu s aktivací světel skútru.

Jediná věc, kterou jsme nezlepšili, je silnice

Konstrukční tým Piaggio jako kouzlem zapracoval na vysoce výkonném motoru o objemu 300 ccm, což vedlo k 23 % zvýšení výkonu oproti předchozímu modelu, 16 % extra točivého momentu a splnění požadavků Euro 5. Vyladěny byly také mechanické a elektronické součásti, aby se optimalizoval výkon a snížila spotřeba paliva.

Piaggio New Beverly 300 Euro 5

Piaggio New Beverly 300 ABS ASR

Piaggio New Beverly 300 S Euro 5

Piaggio New Beverly 300 S ABS ASR

Piaggio New Beverly 400 Euro 5

Piaggio New Beverly 400 ABS ASR

Piaggio New Beverly 400 S Euro 5

Piaggio New Beverly 400 S ABS ASR