Vespa Sei Giorni

ZÁVODNÍ DUŠE ZNAČKY VESPA

Technologie a cestovní schopnosti, které jsou synonymem rodiny GTS, se setkávají s historií a cennou sportovní tradicí značky Vespa. V návaznosti na úspěch první verze, představujeme exkluzivní novou číslovanou, ale neomezenou edici Vespa Sei Giorni, která pokračuje ve fascinujícím příběhu modelu Vespa Sport Sei Giorni z roku 1951.

VESPA SEI GIORNI II EDITION

Legenda pokračuje

PŮVOD LEGENDY

V roce 1951překvapil závodní tým Piaggio celý soutěžní svět, když porazil konvenční terénní motocykly v prestižním závodu Sei Giorni Internazionale (Mezinárodní Šestidenní) ve Varese v Itálii. Dnešní Vespa Sei Giorni, která je pojmenována podle tohoto vítězství, je okamžitě rozpoznatelná díky velké palivové nádrži, aerodynamickému štítku a velkému bočnímu úložnému prostoru.

JEDINEČNÝ SPORTOVNÍ VZHLED

Vespa Sei Giorni odkazuje na původní model svým nízko umístěným světlometem, řídítky s odkrytou kovovou trubkou a leštěným čelním štítkem. Sportovní duch novinky je charakterizován kontrastem mezi černými prvky a červenými detaily, číslem 6 vyraženým přímo na rám a sedlem, které je schválené i pro přepravu spolucestujícího. O jedinečné povaze tohoto modelu svědčí také cedulka „Special Edition“, která nese individuální sériové číslo.

ŘADA VESPA SEI GIORNI

VESPA SEI GIORNI 300

VESPA SEI GIORNI 300