Vespa 946

VESPA JE HRDÝM PARTNEREM PROJEKTU (RED)®

Red reprezentuje touhu, s níž chceme my a všichni majitelé skútrů (VESPA 946)RED ukončit epidemii AIDS. Společnosti Vespa a (RED)® navázaly partnerství pro společnou cestu do světa, v němž se již nebudou rodit děti nakažené virem HIV. Je to realizace naší první generace bez AIDS za více než 30 let.

(VESPA 946)RED

Společně to dokážeme: #endAIDS

PÉČE

S každým prodaným skútrem (VESPA 946)RED darujeme 150 USD globálnímu fondu na boj proti AIDS, vedený organizací (RED). Tato částka zajistí léky pro nemocné HIV/AIDS v subsaharské Africe na více než 500 dní. Tyto léky zachraňují životy a zabraňují přenosu viru HIV z nakažené matky na její ještě nenarozené dítě.

SVŮDNÁ ELEGANCE

Červená symbolizuje přitažlivost, která se časem zvětšuje. Vespa 946 vypráví příběh evoluce stylu, setkání s moderním světem, vytvoření nových linií, které prohlubují eleganci originálního designu. Ručně vyráběná a futuristická Vespa 946 vypráví příběh naší slavné minulosti a oživuje ji svým estetickým pojetím, pozorností věnovanou detailům a ochranou životního prostředí. (VESPA 946)RED je novou kapitolou skvělého příběhu, v němž hraje hlavní roli krása, nadšení a solidarita.

ŘADA VESPA (946)RED

Vespa 946(RED) 125

Vespa 946(RED) 125