Vespa Elettrica

TOTO JE VESPA ELETTRICA

Elektrická mobilita nikdy nebude stejná. Představujeme Vám skútr Vespa Elettrica, elegantní interpretaci touhy po novém vztahu mezi vozidlem, životním prostředím a technikou. Akcelerace při rozjezdu je vzrušující a snadné řízení přináší radost. Díky lithium-iontovým akumulátorům a systému rekuperace kinetické energie během zpomalování ujedete až 100 km na jedno nabití. Tlukoucím srdcem modelu Vespa Elettrica je tichý, technicky vyspělý elektromotor.

VESPA ELETTRICA

ELEKTRICKÁ LADY

SPLYŇTE S PŘÍRODOU

Vespa Elettrica eliminuje škodlivé emise, ale kromě toho je také naprosto tichým vozidlem, a to jak v hospodárném režimu Eco, tak i v režimu Power, který využívá nejvyššího výkonu elektromotoru. Je to chytrá volba, díky níž přispějete ke snížení hlučnosti a ke zvýšení kvality života ve městě.

SNADNÉ CESTOVÁNÍ

Cestování se skútrem Vespa Elettrica je snadné. Odkládací schránka pod sedlem zahrnuje speciální přihrádky pro přílbu a nabíjecí kabel, který slouží k připojení skútru do elektrické zásuvky nebo k některé z veřejných nabíjecích stanic, jež jsou dostupné ve městech. Akumulátory se kompletně nabijí během 4 hodin* a stejně jako elektromotor nevyžadují žádnou údržbu. *minimální doba nabíjení z elektrické zásuvky 220 V

ŘADA VESPA ELETTRICA

Vespa Elletrica 45

Vespa Elettrica 45

Vespa Elletrica 52

Vespa Elettrica 52

Vespa Elletrica 70

Vespa Elettrica 70